Arzuladığınız kariyerinize giden ilk yol sizi doğru ifade eden güçlü bir özgeçmişe sahip olmaktır. İnternette özgeçmiş hazırlamanın püf noktaları ya da örnek formatlara dair yüzlerce kaynak bulmak mümkündür. Bununla birlikte yapılan araştırmalar gösteriyor ki insanların en çok zorlandığı şey kendini yazılı olarak ifade etmesidir. Bu nedenledir ki hazırlanan özgeçmişlerin hemen çoğunda eksik bilgiler, yanıltıcı ifadeler bulunmaktadır. Ancak doğru ve eksiksiz hazırlanmış bir cv sizi diğer adayların önüne çıkartarak mülakata davet edilmenizi sağlayacak ilk adımdır.

 

Yine yapılan araştırmalara göre İnsan Kaynakları uzmanlarının bir özgeçmişi değerlendirme süresi yaklaşık 30 saniyedir. Bu da demek oluyor ki insan kaynakları uzmanını etkilemek ve rakiplerin önüne geçmek için çok az süreniz var.

 

Yaklaşık 15 yıldır on binlerce özgeçmiş okumuş, binlerce mülakat yapmış uzmanlar olarak İnsan Kaynakları deneyimlerimiz ile sizi doğru ifade eden güçlü bir özgeçmişe sahip olmanız için destek olmaya hazırız.

 

Destek Sürecimiz Nasıl İşliyor?
 

    There are various organizations who can offer this support. Folks seem to be oblivious of what the ideal way is to go about getting it. We can observe that websites and businesses are providing a selection of services and products geared toward helping individuals. The very first thing to do would be to find out if the organization really provides the type of writing to help you are looking for you want to combine. This is very essay writers important as it can help in finding out how and where the organization is located. Also, you can tell how long the organization has been around.

  • Daha önce oluşturduğunuz özgeçmiş mail ortamında talep ediyoruz.
  • Sizin için hazırladığımız bilgi formunu doldurmanızı istiyor ve mail ortamında geri alıyoruz.
  • Uzmanlarımız telefonla ya da skype üzerinden sizi tanımak üzere yaklaşık 30 dakikalık bir sohbet gerçekleştiriyor.
  • 48 saat içinde size özel hazırlanmış özgeçmişinizi Word formatında tarafınıza iletiyoruz.

 

 

Talepleriniz için info@kariyerpusulaniz.com adresinden bize ulaşmanız yeterlidir.