Neden Fotoğrafınızı Çekiyoruz?

Yürüttüğümüz birçok assessment center projesinde özellikle de yönetim kademesinde görev alan katılımcılarımızdan, uygulamaların ardından kendilerine ilettiğimiz raporlar ya da geribildirimler sonrası şu cümleyi sıklıkla duyduk” Keşke çok daha önce böyle bir geribildirim/bilgilendirme alsaydım.” Bunun nedeni de çoğunlukla firmalarda sistematik ve düzenli bir performans değerlendirme sisteminin olmayışından ya da çalışma arkadaşlarımızın ister yöneticimiz ister astımız olsun bize geribildirim vermekten kaçınmalarından kaynaklandığını görüyoruz.

İşte bu yüzden kariyerinizin hangi aşamasında olursanız olun iş yapış şekliniz, yönetim biçiminiz, çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz, yöneticinizden aldığınız ya da yönetici olarak ekibinize vereceğiniz geribildirimler konusunda objektif bir gözün değerlendirmesine, yönlendirmesine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Bu konuda değişik sektörlerde birçok farklı profilde ve kademede çalışan kişilerle projeler yürütmüş, deneyimli danışmanlarımızla size destek olabiliriz.

Kısacası fotoğrafınızı çekerek iş hayatınızda özellikle yönetimsel ve iletişim becerilerinizi artıracak ve iş yapış şeklinizle ilgili yürüttüğünüz iş süreçlerini kolaylaştıracak yöntem önerileri sunabiliriz. Bunları belirlemek için birlikte seçeceğimiz araçlarla sahip olduğunuzu düşündüğünüz veya çalıştığınız pozisyon gereği sizden beklenen yetkinlikleri nasıl ya da ne kadar sergileyebiliyorsunuz sorusunun cevabını arayacağız.

Ayrıca aşağıda bazı örneklerini verdiğimiz gibi farklı sorularınıza birlikte yanıt aramak ve daha detaylı bilgi almak isterseniz info@kariyerpusulaniz.com adresinden bize ulaşabilirsiniz

 

Birlikte yanıt aradığımız örnek sorular:

  • Ekibime nasıl ve ne sıklıkta geribildirim vermeliyim?
  • Olumlu/Olumsuz geribildirim nasıl olmalı?
  • Ekibimdeki çatışma yaşayan çalışanlara

    Writing services are among the most cost marketing options on the planet. At that time when most of the businesses are looking to cut their marketing budget, there’s a demand for the support and the prevalence is growing day by day. But many businesses are finding it hard to take the services as they aren’t sure whether the corporation will have the ability to meet with their advertising objectives. the writing help overall cost can be accurately calculated, before getting into any writing services so we must check the documents and knowledge about the company.

    nasıl yaklaşmalıyım?

  • Yöneticimin bana söylediklerinde adil olmadığını düşünüyorum. Bunu kendisine nasıl söyleyebilirim?
  • Yönetici olmak için hangi yetkinliklerimi geliştirmeliyim?